Haydar Çolakoğlu

Haydar Çolakoğlu Kimdir ?

Haydar Çolakoğlu, Çolakoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Aynı zamanda Çolakoğlu Metalurji ve Egegaz’da Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Haydar Çolakoğlu, TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev üstlenmektedir.

Hakkında
Teb
Çolakoğlu Metalurji
YOLO
Ege Gaz
Haydar Çolakoğlu

Anlık çağrı teknolojisiyle hizmet veren YOLO, kurulduğu günden bu yana gerek aldığı yatırımlarla gerekse uygulamayı geliştirmeye ve yaygınlaştırmaya yönelik attığı adımlarla dikkat çekiyor.

Haydar Çolakoğlu

YOLO Yönetim Kurulu Başkanı

Girişimci

Girişimci

Haydar Çolakoğlu, şehir içi yolculukları zahmetsiz “YOLOculuklara” dönüştürmeyi hedefleyen mobil ulaşım ağı YOLO şirketinin kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı ünvanına sahiptir. Bu girişimi ile Türkiye’de şehir içi VIP ulaşım hizmeti sunan bir sistem oluşturmuştur ve şoförler ile yolcuları biraraya getirmektedir.

Devamı

İş İnsanı

Haydar Çolakoğlu TEB Holding Yönetim Kurulu üyesidir ve aynı zamanda Çolakoğlu Metalurji ve Egegaz’da Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.

Yaptığı yatırımlar ile en son teknolojiyi ülkemize kazandırmaya önem veren Çolakoğlu Metalurji, 2007 yılında yaptığı çelikhane ve yassı üretimine geçiş yatırımları ile bu konudaki istikrarını göstermiştir. Özel sektörde ilk sıcak sac yatırımını da gerçekleştiren Çolakoğlu Metalurji, bu alandaki öncü konumunu sürdürmektedir.

Devamı
İş İnsanı İş İnsanı İş İnsanı İş İnsanı
İş İnsanı